• Autor fotografie: Zuzka Vitvarová
 • Autor fotografie: Kamil Matula
 • Autor fotografie: Romana Trojanová
 • Autor fotografie: Hana Tempírová
 • Autor fotografie: Miroslav Jarý
 • Autor fotografie: Bára Vitvarová
 • Autor fotografie: Luboš Blažek
 • Autor fotografie: Miloslav Bára
 • Autor fotografie: Jirka Škaloud
 • Autor fotografie: Ladislav Mrňa
 • Autor fotografie: Vladimír Valokuva Hudeček
 • Autor fotografie: Martin Babčický
 • Autor fotografie: Štěpánka Burešová
 

Podivný výlet...

Sobota 23.1. 2016...

 …temná noc … 7:30. Vstávám, balím fotofidlátka, jedeme s partou fotit motorky na ledě…taková pitomost, zní mi to jako kokosy na sněhu…ale dobrá, další zkušenost. I když je všechny nesnáším, jedu.

  Míra, ač nechtěl ani řídit, ani vidět motorky ani nás, nás všechny po trase posbíral, řídil a těšil se na nejbližší městečko s „obchcanými“ rohy, páč je fotí rád. Bílá tma, jedeme rychlostí asi 40km/za den a utvrzujeme se v tom, že je všude kolem nás krásně, ani noha, ani auto a v tom nejužším místě potkáme motorický hovado, co má kola do výšky našeho auta a snažíme se vyhnout. Když je dobrej řidič, jde i nemožný, ale myslím si, že to monstrum nás ani nezaznamenalo. Bílý auto v bílý tmě … já nechtěl řídit, ani vidět motorky…drž hubu a jeď, nikdo se tě na nic neptal, říká Laďa ;-)

     

  Jsme na místě, ale brzo. Půjdeme k Chrástenským vodopádům ! Zavelel Kakamil a páč nikoho jiného nenapadlo nic míň blbýho, jdeme. Tudy ! … po tři sta metrech hlubokym sněhem…. Teda ASI tudy… ne, je to jiná cesta, tááááámhleta ukazoval do dálky, se zdá jako nejkratší… jdeme… Míra: já nechci ani řídit, ani vidět motorky, ani vidět vodopády…drž hubu a šlapej, nikdo se te na nic neptal…říká Laďa. Pátá cesta byla správná. U vodopádů jsme udělali prezenčku, kterej kjetén je tu, zvedne ruku. Luboš nezvedl, potížista… páč tu nebyl . Dopili jsme svařák…Míra: stojím tu už hodinu a ještě jsem neviděl ani kolo ! Drž …. Cestou zpátky jsme vyzkoušeli, zda funguje teorie dělat schůzky už jen v přírodě , kvůli odposlechům a tak… testováno na vzorku šesti kjeténů. Funguje: Laďa zahájil schůzku, poděkoval nám za aktivity, rozdal medaile a rozpustil schůzku.

     

  Cesta zpátky hlubokým sněhem byla dvakrát tak delší…vždycky jsem byla na fyziku blbá, ale chvíli mi to vrtalo hlavou no… a na rybníku už začal zápas ! Oranžoví… proti oranžovejm… divný, asi chudší oddíl ale po chvíli se orientuju, oranžoví vítězí ! Zaujali jsme fotopozice a čekali na závodníky. My chytřejší jsme se schovali za rákosí, aby nás motorkáři neviděli, nepózovali a tak nám nezkazili fotky ! Zbytek vlezl přímo na led. Kde už stál štáb ČT… uhni s tim vídeo voe… ale my jsme z České televize… kdo se tě na to ptal, JÁ jsem z Český Lípy!… řekl někdo, ale už nevim kdo ;) A nelámej tu ty větve, tady nejsi v Praze …;

 Stále hustě sněží, oranžoví mají radost, že si zase na ledě zahrajou…Kluci mi závidí pláštěnku na Nikonka, páč oni maj jen pytlíky ! Je nám všem hrozná kosa. Kluci nafotili závod, bezvadně, sice dojel jen jediný závodník do cíle, ale nevadí. My už to stejně neviděli, museli jsme odjet, páč Míra nechtěl ani řídit, ani fotit, ani vidět vodopády a ani už nechtěl mrznout…. 

     

 Konec hlášení. Příště zas někam pojedu … ;)

 Fotoreportík nacvakala Zuzka, motorky Kamil a celý si ho můžete prohlédnout tady.

 
Copyright (C) 2015-2018 P Art+
Webdesign - Kamil Matula
TOPlist